Pierwsze lata dziecka są okresem niezwykle intensywnego rozwoju malucha. Oczywiście, nie oznacza to, że rodzice powinni w nieograniczony sposób intensyfikować bodźce i za wszelką cenę nauczyć maluszka jak najwięcej.

Oznacza to że zabawki dla maluszka powinny być przemyślane a zabawa z dzieckiem powinna być nastawiona również na naukę.

Bardzo ważne są zabawki dla półrocznego dziecka jak i zabawki dla rocznego dziecka oraz dwulatka. Opiekunowie powinni dawać dziecku propozycje zabaw nową zabawką, ale dziecko powinno mieć również czas aby móc odkryć zabawkę na własną rękę. Oczywiście, niebagatelne znaczenie ma również kolorystyka, materiał wykonania, funkcje... Oczywiście, zabawka dla małego dziecka musi sprawić, że będzie on chciał po nią sięgnąć.

Zabawki dla małych dzieci muszą spełniać jeszcze inne funkcje. Zabawki dla dzieci muszą być przede wszystkich bezpieczne. Wiemy o tym, dlatego sprowadzamy zabawki jedynie od sprawdzonych producentów i dystrybutorów.

Zabawki dla dzieci muszą być dostosowane do wieku. Zabawka dla maluszka niemo może być zbyt mała, mieć możliwości rozkładania się na małe części, nie powinna nieść ryzyka łatwego dla malucha rozłożenia na części albo popsucia.

Zabawka dla małego dziecka powinna uczyć, bawić i być bezpieczną.

Takie właśnie zabawki dla małych dzieci znajdziecie w sklepie www.mamaania.com.pl 

 

  • nowość
  • nowość
Grzechotka Starry, TINY LOVE Grzechotka Starry, TINY LOVE
Producent: TINY LOVE
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Karuzela klasyczna, TINY LOVE Karuzela klasyczna, TINY LOVE
Producent: TINY LOVE
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl